Transport międzynarodowy

Transport międzynarodowy jest jedną z głównych działalności Otto Logistics. Konsekwentnie stawiamy na jakość usługi i bezpieczeństwo transportu, który ma dotrzeć we wskazane przez Klienta miejsce.

zdjecie8a

Wieloletnie doświadczenie w transporcie międzynarodowym, pozwoliło nam osiągnąć wysoki poziom świadczonych usług. Z powierzonymi nam ładunkami docieramy bezpiecznie i terminowo do najdalszych zakątków Europy. Do najczęściej realizowanych przez nas kierunków należą: Niemcy, Belgia, Holandia, Włochy, Anglia, Norwegia i Ukraina, ale realizujemy także zamówienia transportu na terenie pozostałych krajów Unii Europejskiej oraz do krajów europejskich, które nie należą do Wspólnoty, jak np. Chorwacja i Szwajcaria.

Bezpieczny i terminowy transport zapewniamy dzięki doświadczonym kierowcom, nowoczesnemu taborowi (dostępność samochodów od 1 do 24 ton). Przewożone przez nas ładunki są zawsze ubezpieczone w ramach OC przewoźnika. Transport odbywa się jednym, optymalnie dobranym do potrzeb ładunku samochodem. Oferujemy również dostawę w systemie door to door.

Zapraszamy do kontaktu!

Bezpieczeństwo ładunków

Nowoczesny tabor

Doświadczeni kierowcy

Pozostałe usługi

Jesteśmy w stanie przewieźć praktycznie każdy ładunek w każde miejsce Polski. Szybko i w konkurencyjnej cenie. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu gwarantujemy solidność i terminowość.
Naszym Kontrahentom zapewniamy kompleksową spedycję na terenie Polski. Zapraszamy do kontaktu, a na pewno będziecie zadowoleni z optymalnych dla Państwa rozwiązań niezależnie od typu ładunku.
Od lat oferujemy naszym klientom profesjonalną, terminową i bezpieczną organizację transportu na terenie całej Europy.
 
Zapytaj konsultanta
Zadzwoń : +48 12 443 14 31

POTRZEBUJESZ

TRANSPORTU?

Skontaktuj się z Nami