Transport

WSZĘDZIE, DOKĄD SOBIE ZAŻYCZYSZ

Transport to pomost łączący ludzi i ich pomysły na biznes. W firmie Otto Logistics staramy się być o krok przed konkurencją, dążąc do spełniania wymagań naszych Kontrahentów.

Nasze doświadczenie, setki tysięcy pokonanych kilometrów i mnóstwo zrealizowanych zleceń czynią z nas wiarygodnego partnera, który dostarczy każdy ładunek na czas i dokładnie pod wskazany adres.

zdjecie4

Dobrze funkcjonujący system wymaga wielu zaangażowanych osób i świetnej organizacji zasobów, dzięki którym codziennie towary na całym świecie mogą docierać bezpiecznie i na czas do swoich odbiorców.

Otto Logistics – firma, która niezmiennie od wielu lat świadczy usługi transportowe drogą lądową, powietrzną i morską w Polsce i poza jej granicami.

Skoncentrowanie na potrzebach naszych Klientów jest dla nas zasadą najważniejszą. Właśnie dlatego, wybierając Otto Logistics, macie gwarancję nie tylko terminowej i bezpiecznej obsługi zlecenia, ale również stały monitoring powierzonego nam ładunku.

Drodzy klienci – jeśli zależy Wam na jakości, pewności, doświadczonej ekipie działającej od lat w branży TSL, nowoczesnym taborze oraz sieci sprawdzonych podwykonawców, to gwarantujemy, że jesteście we właściwym miejscu, pod właściwym adresem.

Oferta transportu

Jesteśmy w stanie przewieźć praktycznie każdy ładunek w każde miejsce Polski. Szybko i w konkurencyjnej cenie. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu gwarantujemy solidność i terminowość.
Niezależnie od tego, w którą stronę świata jadą nasze samochody, dokładamy wszelkich starań, by ładunek dotarł do odbiorcy bezpiecznie i w wyznaczonym terminie. Zlecając to zadanie firmie Otto Logistics, możecie być pewni, że współpracujecie z profesjonalistami.
 
Zapytaj konsultanta
Zadzwoń : +48 12 443 14 31

POTRZEBUJESZ

TRANSPORTU?

Skontaktuj się z Nami