Spedycja

SPRAWNIE, BEZPIECZNIE I NA CZAS

Dajemy naszym Kontrahentom możliwość dostępu do różnych gabarytów transportu na terenie całej Europy z możliwością odbioru i dostaw ładunków w każde wskazane przez Państwa miejsce.

Budowane przez lata dobre imię naszej firmy gwarantuje status rzetelnego partnera, grono wiarygodnych podwykonawców i umożliwia dostęp do samochodów zarówno w kraju, jak i w całej Europie.

00015

Oferujemy profesjonalne usługi spedycyjne na wysokim poziomie. Nasza działalność i doświadczenie pozwoliły nam opanować do perfekcji międzynarodową spedycję drobnicową. Doskonale znamy się również na jej innych gałęziach: przesyłkach częściowych, całopojazdowych i dedykowanych.

Nasi spedytorzy mieli okazję pracować dla przedstawicieli wielu branż, w tym m.in.: meblarskiej, odzieżowej, chemicznej, spożywczej i budowlanej, co umożliwia nam elastyczne podejście do każdego zamówienia i indywidualne traktowanie każdego Klienta.

Oferta spedycji

Naszym Kontrahentom zapewniamy kompleksową spedycję na terenie Polski. Zapraszamy do kontaktu, a na pewno będziecie zadowoleni z optymalnych dla Państwa rozwiązań niezależnie od typu ładunku.
Od lat oferujemy naszym klientom profesjonalną, terminową i bezpieczną organizację transportu na terenie całej Europy.
 
Zapytaj konsultanta
Zadzwoń : +48 12 443 14 31

POTRZEBUJESZ

TRANSPORTU?

Skontaktuj się z Nami