Transport krajowy

Dla Otto Logistics nie ma znaczenia, czy dany ładunek ma dotrzeć na inny kontynent, drugą stronę Europy czy do sąsiedniego miasta.

0003

Każde zamówienie jest dla nas istotne, niezależenie od tego, ile kilometrów ma pokonać Wasz towar.

Jesteśmy w stanie przewieźć każdy ładunek w każde miejsce Polski. Nasze doświadczenie oraz niezliczona liczba przejechanych po polskich drogach kilometrów to nasze atuty, które procentują w codziennej pracy i tworzą renomę firmy. Na terenie kraju oferujemy transport zarówno ładunków częściowych, jak i całopojazdowych.

Jesteśmy dumni z tego, że napędzamy polską gospodarkę. Obsługujemy transport wielu grup produktowych, które trafiają na półki pojedynczych sklepów, centrów handlowych, hal produkcyjnych, magazynów, a nawet prywatnych posesji w całym kraju. Są wśród nich: produkty przemysłowe, sprzęt RTV/AGD, elektronika, artykuły chemiczne znajdujące zastosowanie w gospodarstwach domowych, części zamienne do pojazdów oraz materiały: m.in. stal, szkło czy papier. Nie jest dla nas problemem również transport towarów ponadgabarytowych.

Bezpieczeństwo ładunków

Terminowość dostaw

Doświadczony personel

Pozostałe usługi

Niezależnie od tego, w którą stronę świata jadą nasze samochody, dokładamy wszelkich starań, by ładunek dotarł do odbiorcy bezpiecznie i w wyznaczonym terminie. Zlecając to zadanie firmie Otto Logistics, możecie być pewni, że współpracujecie z profesjonalistami.
Naszym Kontrahentom zapewniamy kompleksową spedycję na terenie Polski. Zapraszamy do kontaktu, a na pewno będziecie zadowoleni z optymalnych dla Państwa rozwiązań niezależnie od typu ładunku.
Od lat oferujemy naszym klientom profesjonalną, terminową i bezpieczną organizację transportu na terenie całej Europy.
 
Zapytaj konsultanta
Zadzwoń : +48 12 443 14 31

POTRZEBUJESZ

TRANSPORTU?

Skontaktuj się z Nami