Spedycja międzynarodowa

Spedycja międzynarodowa to fascynująca praca, której wykonywanie na najwyższym poziomie jest prawdziwym wyzwaniem każdego dnia. Właśnie tak traktujemy organizowanie transportu poza granicami naszego kraju w Otto Logistics, a zadowolenie Klienta z wykonanej usługi każdorazowo jest dla nas ogromną satysfakcją.

002

Obsługujemy ładunki przemierzające kraje Unii Europejskiej (Niemcy, Francję, Włochy, Wielką Brytanię, Belgię i inne), ale także państwa nie należące do Wspólnoty Europejskiej (np. Norwegię, Ukrainę czy Szwajcarię).

Doświadczeni spedytorzy biegle władający językiem angielskim i niemieckim są w stanie znaleźć optymalne rozwiązanie transportowe dla każdego typu ładunku odpowiadające specyfice danej branży i dokładnym wymaganiom Klienta.

Nasze usługi spedycji międzynarodowej wyróżniają w sposób szczególny:
– konkurencyjne stawki przy zachowaniu najwyższego poziomu dbałości o każdy szczegół zlecenia;
– optymalny dobór trasy i metody transportu;
– indywidualne podejście do specyfiki każdego przewozu i oczekiwań Klienta. Specjalizujemy się w realizacji transportów wymagających niestandardowych rozwiązań, np. priorytetowe, ponadgabarytowe czy wymagające temperatury kontrolowanej;
– bezpieczeństwo – dbałość o precyzyjne zabezpieczenie każdego ładunku jest dla nas priorytetem. Tego też wymagamy od naszych podwykonawców. W razie nieplanowanej sytuacji przewożone przez nas ładunki są chronione ubezpieczeniem do wysokości 300 000 Euro;
– współpraca z wyłącznie rzetelnymi i spełniającymi nasze najwyższe wymagania podwykonawcami – stawiamy na tych, którzy do tej pory nigdy nas nie zawiedli;
– rzetelna informacja dla wszystkich uczestników zaangażowanych w transport. Dbamy o to, by na każdym etapie zleceniodawca wiedział, co dzieje się z jego ładunkiem;
– stały nadzór nad ładunkiem w trakcie jego przewozu.

Dzięki tym zasadom, których od zawsze przestrzegamy, możemy oferować naszym Klientom profesjonalną i terminową organizację transportu na terenie całej Europy. Dołącz do ich grona – skontaktuj się z naszymi przedstawicielami.

Bezpieczeństwo ładunków

Profesjonalny zespół

Indywidualne podejście

Pozostałe usługi

Naszym Kontrahentom zapewniamy kompleksową spedycję na terenie Polski. Zapraszamy do kontaktu, a na pewno będziecie zadowoleni z optymalnych dla Państwa rozwiązań niezależnie od typu ładunku.
Jesteśmy w stanie przewieźć praktycznie każdy ładunek w każde miejsce Polski. Szybko i w konkurencyjnej cenie. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu gwarantujemy solidność i terminowość.
Niezależnie od tego, w którą stronę świata jadą nasze samochody, dokładamy wszelkich starań, by ładunek dotarł do odbiorcy bezpiecznie i w wyznaczonym terminie. Zlecając to zadanie firmie Otto Logistics, możecie być pewni, że współpracujecie z profesjonalistami.
 
Zapytaj konsultanta
Zadzwoń : +48 12 443 14 31

POTRZEBUJESZ

TRANSPORTU?

Skontaktuj się z Nami