O nas

PROFESJONALNY I NIEZAWODNY TRANSPORT ZAWSZE NA CZAS

Jesteśmy firmą transportową z wypracowaną na rynku usług transportowych i spedycyjnych renomą oraz wysoko wykwalifikowanym personelem.

004

Otto Logistics to rodzima firma transportowa o zasięgu globalnym. Działając od lat w branży TSL, wypracowaliśmy sobie renomę rzetelnego przewoźnika i godnego zaufania partnera w interesach. Nasze wieloletnie doświadczenie przekłada się na coraz większe grono stałych Klientów zarówno na terenie kraju, jak i za granicą. Wielu nowych Kontrahentów zdobyliśmy dzięki temu, że polecili Państwo nasze usługi innym. Fakt, że spełniamy oczekiwania naszych Kontrahentów na takim poziomie, że polecają nas innym, jest dla nas wielkim powodem do radości i dumy, a jednocześnie potwierdzeniem, że skrupulatna praca, sumienność i skupienie się na potrzebach Klientów owocują uznaniem i renomą. To dzięki naszym Klientom i fakcie, że mówią o nas swoim partnerom biznesowym, zakres działalności firmy Otto Logistics stale się optymalizuje. Obsługujemy firmy produkcyjne i handlowe bez względu na rodzaj asortymentu i ilość towarów. Dysponujemy szeroką ofertą taboru.

Usługi spedycyjne i transportowe świadczymy zarówno na terenie Polski, jak i w większości krajów Unii Europejskiej oraz poza granicami wspólnoty, m.in. na Ukrainie, w Chorwacji, Szwajcarii czy Norwegii.

Jesteśmy również użytkownikami platform:

Ticontract

Transporeon (nasz numer: 290419)

Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania, zapraszamy do kontaktu z pracownikami Otto Logistics.

Nasz tabor

Ciągniki z naczepami

Firanki, plandeki, kontenery, izotermy oraz chłodnie (dł.13,60, szer. 2,48, wys. 2,75)

Ciągniki ciężarowe

15-18 palet z windami o ładowności od 3200-6000 kg

Busy

3-8 paletowe o ładowności 1500kg

Klienci o nas

Najlepszą wizytówką każdej firmy są opinie jej zadowolonych klientów. Sprawdź, co o Otto Logistics mówią niektórzy z naszych dotychczasowych zleceniodawców:

 • Rekomenduję firmę jako solidną, wiarygodną, w pełni przygotowaną do świadczenia usług. Firma posiada wykwalifikowany personel, który świadczy wysoki poziom usług w swojej branży. Wszystkie powierzone zlecenia zostały zrealizowane profesjonalnie i terminowo.

  Marcin

  Otto Logistics zawsze dobrze wywiązuje się ze swoich obowiązków. Terminy realizacji oraz jakość wykonanych usług są zawsze zgodne z naszymi wymaganiami. Często zlecamy wykonanie usług trudnych, których nie są w stanie wykonać inne firmy w wymaganym czasie albo w zadanych warunkach.

  Piotr

  Firmę Otto Logistics cechuje szybkość i solidność w działaniu, wykwalifikowana kadra sprosta nawet tym najbardziej wymagającym zleceniom. Warto również podkreślić przejrzystość procesów, łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz uzyskanie precyzyjnych i prawdziwych informacji. Wszystkie transporty zlecone Otto Logistics zawsze są wykonane wg. ustalonych wytycznych, dotyczy to zarówno ram czasowych jak również jakości świadczonych usług. Jako zleceniodawca mogę zapewnić, iż współpraca z firmą przyczynia się do rozwoju oraz dobrego wizerunku każdego z jej klientów.

  Magdalena
 
Zapytaj konsultanta
Zadzwoń : +48 12 443 14 31

POTRZEBUJESZ

TRANSPORTU?

Skontaktuj się z Nami