Kariera

TAJEMNICĄ SUKCESU KAŻDEJ FIRMY SĄ JEJ PRACOWNICY

Jeśli transport znasz od podszewki, a w swojej pracy potrafisz łączyć globalną perspektywę z systematycznością i rzetelnością codziennych obowiązków, zapraszamy do naszego grona. Zatrudnienie w prężnie rozwijające się firmie z branży Transport – Spedycja – Logistyka może odmienić Twoją karierę.

Osoby szukające nowych wyzwań zawodowych, zainteresowane stabilnymi warunkami zatrudnienia i możliwościami rozwoju kariery w branży transportowej zachęcamy do przesłania swojego CV na mail: rekrutacja@ottolg.eu

Zapraszamy do współpracy!

Kreatywna, energiczna osoba do pracy w firmie o ugruntowanej pozycji jest w zespole Otto Logistics zawsze mile widziana.

Zadania

  • utrzymywanie i rozwój długofalowych relacji z klientami
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • nawiązywanie współpracy z nowymi klientami w kraju i za granicą
  • wyszukiwanie optymalnych rozwiązań transportowych
  • nadzorowanie i kontrolowanie procesów transportowych
  • przygotowywanie i negocjacje ofert handlowych

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość specyfiki transportów drogowych FTL/LTL
  • minimum – wykształcenie średnie, mile widziane wyższe kierunkowe: transport/logistyka
  • wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku – minimum rok
  • znajomość języka angielskiego lub innego w mowie i piśmie
  • biegła znajomość obsługi komputera

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę o pracę na czas nieokreślony – po okresie próbnym
  • stabilność zatrudnienia
  • miłą atmosferę pracy w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz rozwoju wewnątrz firmy

Zapytaj konsultanta
Zadzwoń : +48 694 617 255

POTRZEBUJESZ

TRANSPORTU?

Skontaktuj się z Nami